Dům A1 [6+1] Shell & Core

dum prodej 6 pokoju praha 6

Byt A1 je největší obytnou jednotkou (jde o byt velikosti 6+1) a jediným samostatným domem v projektu Origami. Byty Origami v Praze 6 jsou unikátním bytovým komplexem, který jedinečným způsobem kombinuje soukromí domu a pohodlí bytu.

Mám zájem o více informací

Nový bytový areál Origami najdete v městské části Jiviny, nedaleko Bílé hory, obory Hvězda nebo letiště Václava Havla. Prodej bytů byl zahájen v roce 2015.

Byt A1 je sice součástí oploceného areálu Origami, ale na rozdíl od ostatních, zabírá celou plochu domu. Celkový obytný prostor domu 251,1 m2 plus 78,07 m2 terasy v celkem třech poschodích. K domu náleží 234,7 m2 zahrady, sklepní kóje a 3 parkovací místa.

Byt prodáváme jako „shell & core“ což znamená, že interiér bytu není dokončený, takže si budoucí majitel může sám zvolit členění bytu (pomocí umístění příček), podlahy, obklady, kuchyň apod. Pro účely kolaudace je v domě pouze WC s umyvadlem.

Stěny domu jsou postavené z Porothermu 25 AKU a stropní a střešní konstrukce z monolitických železobetonových desek. Fasáda domu je silikon-silikátová (ETIX) s metalickým nátěrem.

Dům je vybaven dřevěnými eurookny s falcovým profilem a dvojsklem. Vstupní dveře jsou bezpečnostní a protipožární (NEXT SD 102 / EL 30 EW 30) s celoplošným pancéřováním. Dveře mají integrovanou bezpečnostní páku, která nahrazuje řetízek.

Pohledy a dispozice v areálu

dum prodej praha 6 orientaceumisteni domu v arealu

Půdorysy jednotlivých podlaží domu / bytu

1. Podlaží / přízemí

V přízemí domu najdete 62,9 m2 velký obývací pokoj, 41,3 m2 kuchyni s jídelnou, schodiště, toaletu a 46,88 m2 venkovní terasu.

pudorys1 byt praha 6

2. Podlaží

Druhé podlaží tvoří tři pokoje, šatna a 3x WC s koupelnou.

pudorys2 byt praha 6

3. Podlaží

Ve třetím podlaží se nachází jeden pokoj (22,1 m2) + jedna menší terasa (14,54 m2) a jedna terasa velká 63,53 m2.
pudorys3 byt praha 6